Banned

değerli oyun yöneticisi asgart oyunda haksız yere charımı banladın eywllah dedim eğer yeni server açtığınızda sms yollarsanız hakkınızda mahkemeye dava açıcağımı bildirmek istiyorum bütün bilgilerimi kayıtlarınızdan silin sizden sms almak istemiyorum ss alıyorum oyun içerisindede söyledim bunları artık sorumluluk sizdedir hayırlı işler....
gece gündüz emek harcayıp kastığım gb ler ile aldığım 20k KC mi sildin hakkımı helal etmiyorum çocuğundan çıksın inşallah

Son düzenleme:

Asgart

Game Master
değerli oyun yöneticisi asgart oyunda haksız yere charımı banladın eywllah dedim eğer yeni server açtığınızda sms yollarsanız hakkınızda mahkemeye dava açıcağımı bildirmek istiyorum bütün bilgilerimi kayıtlarınızdan silin sizden sms almak istemiyorum ss alıyorum oyun içerisindede söyledim bunları artık sorumluluk sizdedir hayırlı işler....
gece gündüz emek harcayıp kastığım gb ler ile aldığım 20k KC mi sildin hakkımı helal etmiyorum çocuğundan çıksın inşallah

Merhaba Değerli oyuncumuz,

Öncelikle forumumuza konu açma niyetinde bulunduğunuz için teşekkür ederim.

Öncesinde "ceycey1" adlı Account ID'sinde bulunan "BLaKeSSHMan" adlı karakteri uzaktan
skill atma hilesi ile uyarıldınız. Aynı zaman içerisinde "ceycey3" adlı Account ID'sinde
bulunan "DeviLKoPriest" adlı Priest karakteriniz ile kopx açarak Cz Slotlarında farm
yaptığınızı ( seri heal seri db ve yürüyerek heal ) gibi bizzat görerek öncelikle Priest
karakterinizi banladım. Ardından "BLaKeSSHMan" adlı karakterinizi hapise gönderdim.

Sonrasonda "ceyceyx" adlı Accound ID'sinde bulunan "EssahPri" adlı karakteriniz ile yine
aynı durumda farm yaptığınızı, ( KOPX ile ) bu yüzden dolayı 2 karakterinize de İP+PC ban
attım.

Ve bunları yapmadan önce sürekli sizi uyardım ve haklı olduğumu ve bir daha olmayacağını
söylediniz.

Lakin "yaman1" adlı Account ID'sinde bulunan "IKroniqWakaI" adlı Rogue karakterinizin
CZ bölgesinde Yürüyerek minor ve archer skillerini kullandığınızı tespit ettim. Ve sizi defalarca uyardığımı belirttim.

Bütün loglar kontrol edilip ( PM log - Attack Log ) tespitli hesaplarınız kapatılmıştır.

Mahkeme'ye gitmek isterseniz tabi ki, bütün delilleri sunabilir tarafımızdan sizlere de
geri dönüşler belgeler ile kanıtlanacaktır.

İYİ OYUNLAR, İYİ FORUMLAR DİLERİM..

SAYGILARIMLA. ASGART...